Menu
A+ A A-

Drzwi szklane

Szkło jest częstym i chętnie wykorzystywanym przez projektantów materiałem do aranżacji nowoczesnych powierzchni biurowych, galerii i innych miejsc wystawowych. Szklane ścianki bezramowe wydzielające pomieszczenia potrzebują lekkich optycznie, utrzymanych  w danym charakterze drzwi. 


Firma WIZAL działająca w branży ślusarki aluminiowej wpisuje się w te trendy i oferuje drzwi szklane ramowe i bezramowe. W obu rodzajach drzwi szklanych skrzydło jest taflą szkła hartowanego odpowiedniej grubości okute zawiasami i zamkami montowanymi zaciskowo na szkle. W konstrukcjach bezramowych skrzydło drzwiowe jest połączone z sąsiadującą taflą szklaną okuciami punktowymi do szkła uznanych producentów jak: Geze, Dorma, WSS, CDA.

Drzwi szklane ramowe posiadają aluminiową ościeżnicę z uszczelką, która zapewnia większą izolacyjność akustyczną  w stosunku do drzwi bezramowych.

W naszej ofercie, oprócz drzwi szklanych, znajdą Państwo również drzwi przesuwnedrzwi automatyczne  oraz szeroką gamę drzwi aluminiowych

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką gamą produktów i usług.

Drzwi szklane

Orange Blue Green

Login or Register