Menu
A+ A A-

Drzwi aluminiowe

Drzwi aluminiowe to bardzo szerokie pojęcie – mówi o głównym materiale, z którego jest wykonana ościeżnica i konstrukcja skrzydła. Dodając do profili odpowiednie okucie, wypełnienie i kolorystykę nadaje się drzwiom ich indywidualny charakter, spełniający oczekiwania architekta i użytkownika. O wyborze drzwi z profili aluminiowych decydują takie cechy, jak: estetyka, lekkość, trwałość przy prawidłowym użytkowaniu, a także bardzo dobra izolacyjność termiczna zwłaszcza przy zastosowaniu najcieplejszych systemów, np. MB-86, MB-104 Passive czy Star.

Drzwi zewnętrzne w Krakowie i Katowicach - Drzwi aluminiowe

Drzwi aluminiowe zewnętrzne produkujemy na profilach z przekładką termiczną (tzw. ciepłych) w systemach MB59S, MB60, MB70, MB86, MB-104, Triline, Imperial, Superial, Star. Drzwi panelowe. Drzwi panelowe produkowane przez firmę WIZAL w oparciu o najbardziej izolowane termicznie systemy: MB-86, MB-104 Passive oraz Star  znajdują nabywców wśród najbardziej wymagających Inwestorów, a zwłaszcza budujących swój własny dom. Panele wsadowe lub nakładkowe montowane lub naklejane na kształtowniki aluminiowe pochodzą od uznanych producentów, a ich bogate i różnorodne wzornictwo potrafi zaspokoić oczekiwania każdego klienta lub projektanta.

Drzwi aluminiowe wewnętrzne (''zimne'')

Drzwi wewnętrzne z profili bez przekładki termicznej (tzw. zimnych) wykonujemy w systemach: MB45, Econoline. Najczęściej są to drzwi z przeszkleniem w ramie aluminiowej montowane w biurach lub oddzielające wiatrołapy. Drzwi z wypełnieniem nieprzeziernym stosowane są do pomieszczeń magazynowych, toalet. Inne rozwiązanie prezentują drzwi wewnętrzne aluminiowe, które posiadają aluminiową ościeżnicę i skrzydło wykonane z hartowanej tafli szklanej – drzwi szklane. Drzwi te charakteryzują się optyczną lekkością i znajdują duże zainteresowanie u projektantów przy aranżacji nowoczesnych powierzchni mieszkalnych i biurowych.

Oferta

Firma Wizal oferuje pełną gamę drzwi aluminiowych:

  • drzwi aluminiowe zewnętrzne przeszklone do budynków i sklepów
  • drzwi aluminiowe zewnętrzne panelowe do domów
  • drzwi aluminiowe wewnętrzne do biur i mieszkań
  • drzwi aluminiowe przesuwne ręcznie
  • drzwi aluminiowe automatyczne

Firma WIZAL z Krakowa posiada różnorodną ofertę drzwi aluminiowych zewnętrznych i wewnętrznych, która powinna zainteresować projektantów i inwestorów instytucjonalnych jak też prywatnych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i zachęcamy do współpracy.

 

 

 

Drzwi aluminiowe

Orange Blue Green

Login or Register