Menu
A+ A A-

Drzwi przesuwne

W naszej ofercie znajdują się drzwi przesuwne ręczne. Firma WIZAL z Krakowa posiada wieloletnie doświadczenie z zakresu produkcji ślusarki aluminiowej oferując swoim Klientom produkty najwyższej jakości.  

Charakterystyka

Drzwi te można podzielić na 2 grupy.

Pierwszą grupę stanowią drzwi przesuwne wewnętrzne lub zewnętrzne, których usytuowanie znajduje się w miejscach o specyficznym układzie, gdzie najlepszym a czasami jedynym rozwiązaniem jest zamontowanie drzwi o takim sposobie otwierania. Takie drzwi przesuwne wykonujemy w systemach: MB-45, Econoline (drzwi zimne) lub MB-59S, MB-Slide (drzwi przesuwne zewnętrzne).

Drugą grupę stanowią tarasowe drzwi przesuwne wielkogabarytowe, które obecnie występują w prawie każdym projekcie domów jednorodzinnych. W zależności od rozmiarów i ciężaru  przesuwanego skrzydła stosuje się odpowiedni system profili i okucie: przesuwne dla mniejszych gabarytów i podnoszono-przesuwne dla dużych.

Balkonowe drzwi podnoszono-przesuwne (drzwi HS) i aluminiowe drzwi przesuwne wykonujemy w systemach: MB-77HS, MB-59HS, Ultraglide, MB-59 SLIDE, MB-Slide, Visoglide.

W ofercie naszej firmy dostępne są również drzwi automatyczne oraz szeroki wybór wysokiej jakości drzwi szklanych. Zapraszamy do obejrzenia pełnej oferty dostępnych produktów.

Drzwi przesuwne

Orange Blue Green

Login or Register